RC0805JR-107R5L
MFR.Part #
RC0805JR-107R5L
JLCPCB Part #
C6378787
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS