RC0805JR-106R2L
MFR.Part #
RC0805JR-106R2L
JLCPCB Part #
C7276275
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS