RC0805JR-10300KL
MFR.Part #
RC0805JR-10300KL
JLCPCB Part #
C20163001
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS