RC0805JR-102R4L
MFR.Part #
RC0805JR-102R4L
JLCPCB Part #
C5862665
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS