RC0805JR-10220KL
MFR.Part #
RC0805JR-10220KL
JLCPCB Part #
C7276267
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS