RC0805JR-07820KP
MFR.Part #
RC0805JR-07820KP
JLCPCB Part #
C6639113
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS