RC0805JR-07560RP
MFR.Part #
RC0805JR-07560RP
JLCPCB Part #
C7336001
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS