RC0805JR-07560RL
MFR.Part #
RC0805JR-07560RL
JLCPCB Part #
C137421
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS