RC0805JR-0747RP
MFR.Part #
RC0805JR-0747RP
JLCPCB Part #
C6966040
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS