RC0805JR-07430RL
MFR.Part #
RC0805JR-07430RL
JLCPCB Part #
C137430
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS