RC0805JR-073K9P
MFR.Part #
RC0805JR-073K9P
JLCPCB Part #
C6378768
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS