RC0805JR-0730RP
MFR.Part #
RC0805JR-0730RP
JLCPCB Part #
C5842701
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS