RC0805JR-072R2L
MFR.Part #
RC0805JR-072R2L
JLCPCB Part #
C163394
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS