RC0805JR-07220RL
MFR.Part #
RC0805JR-07220RL
JLCPCB Part #
C114742
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS