RC0805JR-071M8P
MFR.Part #
RC0805JR-071M8P
JLCPCB Part #
C6966035
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS