RC0805JR-07180KP
MFR.Part #
RC0805JR-07180KP
JLCPCB Part #
C7335985
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS