RC0805JR-0712KL
MFR.Part #
RC0805JR-0712KL
JLCPCB Part #
C114241
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS