RC0805FR-079R1L-S
MFR.Part #
RC0805FR-079R1L-S
JLCPCB Part #
C327101
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS