RC0805FR-7W909RL
MFR.Part #
RC0805FR-7W909RL
JLCPCB Part #
C5842695
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS