RC0805FR-7W887KL
MFR.Part #
RC0805FR-7W887KL
JLCPCB Part #
C6378757
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS