RC0805FR-7W866RL
MFR.Part #
RC0805FR-7W866RL
JLCPCB Part #
C7038330
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS