RC0805FR-7W5K11L
MFR.Part #
RC0805FR-7W5K11L
JLCPCB Part #
C6378752
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS