RC0805FR-7W3K74L
MFR.Part #
RC0805FR-7W3K74L
JLCPCB Part #
C6378750
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS