RC0805FR-7W30R9L
MFR.Part #
RC0805FR-7W30R9L
JLCPCB Part #
C5720080
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS