RC0805FR-7W2K43L
MFR.Part #
RC0805FR-7W2K43L
JLCPCB Part #
C6165042
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS