RC0805FR-7W2K26L
MFR.Part #
RC0805FR-7W2K26L
JLCPCB Part #
C7335947
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS