RC0805FR-7W2K15L
MFR.Part #
RC0805FR-7W2K15L
JLCPCB Part #
C6165040
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS