RC0805FR-7W1K2L
MFR.Part #
RC0805FR-7W1K2L
JLCPCB Part #
C6378734
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS