RC0805FR-7W1K24L
MFR.Part #
RC0805FR-7W1K24L
JLCPCB Part #
C7276216
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS