RC0805FR-7W1K21L
MFR.Part #
RC0805FR-7W1K21L
JLCPCB Part #
C7038307
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS