RC0805FR-7W18RL
MFR.Part #
RC0805FR-7W18RL
JLCPCB Part #
C5720033
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS