RC0805FR-7W133KL
MFR.Part #
RC0805FR-7W133KL
JLCPCB Part #
C7038303
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS