RC0805FR-13620RL
MFR.Part #
RC0805FR-13620RL
JLCPCB Part #
C5719991
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS