RC0805FR-135R1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805FR-135R1L
JLCPCB Part #
C6638958
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS