RC0805FR-13590RL
MFR.Part #
RC0805FR-13590RL
JLCPCB Part #
C6378702
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS