RC0805FR-1356R2L
MFR.Part #
RC0805FR-1356R2L
JLCPCB Part #
C6965996
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS