RC0805FR-1351K1L
MFR.Part #
RC0805FR-1351K1L
JLCPCB Part #
C7336877
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS