RC0805FR-134K22L
MFR.Part #
RC0805FR-134K22L
JLCPCB Part #
C5842633
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS