RC0805FR-13487RL
MFR.Part #
RC0805FR-13487RL
JLCPCB Part #
C5842630
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS