RC0805FR-133K9P
MFR.Part #
RC0805FR-133K9P
JLCPCB Part #
C7336858
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS