RC0805FR-1334KL
MFR.Part #
RC0805FR-1334KL
JLCPCB Part #
C6965973
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS