RC0805FR-13330KP
MFR.Part #
RC0805FR-13330KP
JLCPCB Part #
C5862442
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS