RC0805FR-132K32L
MFR.Part #
RC0805FR-132K32L
JLCPCB Part #
C6164958
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS