RC0805FR-1327KP
MFR.Part #
RC0805FR-1327KP
JLCPCB Part #
C7038259
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS