RC0805FR-131M13L
MFR.Part #
RC0805FR-131M13L
JLCPCB Part #
C6164948
Description
-55℃~+155℃ 1.13MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS