RC0805FR-1318K2L
MFR.Part #
RC0805FR-1318K2L
JLCPCB Part #
C6164944
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS