RC0805FR-13182KL
MFR.Part #
RC0805FR-13182KL
JLCPCB Part #
C5842596
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS