RC0805FR-13178KL
MFR.Part #
RC0805FR-13178KL
JLCPCB Part #
C7274566
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS