RC0805FR-13127RL
MFR.Part #
RC0805FR-13127RL
JLCPCB Part #
C6378642
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS