RC0805FR-1310RP
MFR.Part #
RC0805FR-1310RP
JLCPCB Part #
C5842586
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS